3 Niedz. Zwykła – 27 stycznia 2019r.

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU      27 stycznia 2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach, z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania..

 

 1. Dzisiejsza niedziela to także obchodzony w Kościele Światowy Dzień Trędowatych. Ogarnijmy naszą osobistą modlitwą cierpiących z powodu tej choroby i tych, którzy niosą im pomoc.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne z ostatniej niedzieli /6.200/, a także za ofiary składane w kopertach na ogrzewanie kościoła

 

 1. 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem będzie dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjalistów w środę i piątek od godz. 16.30.

 

 1. W I piątek po południu od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Na zakończenie adoracji w duchu wynagrodzenia za grzechy całego świata nabożeństwo pierwszo-piątkowe ku czci N.S.P.jezusa i Msza św..

 

 1. Objazd chorych z racji I-szego piątku –proszę o zgłoszenie chorych w zakrystii:
 • Biadoliny Szlacheckie i Perła w piątek o godz. 14.00.
 • Biadoliny Radłowskie również w piątek o godz. 10.00.

 

 1. W pierwszą sobotę miesiąca 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej gromadzimy się wokół Niepokalanego Serca Maryi na Mszy Św. o godz. 7.00, 10.00 i 17.00.. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii. Oiary złożone w tym dniu są przeznaczone na zakony klauzurowe.

 

 1. MSZE ŚWIĘTE:
 • RANO: od poniedziałku do soboty o 7.00. ponadto w sobotę o 10.00
 • WIECZOREM: środa,  I piątek, I sobota – o 17.00

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gościa Niedzielnego i czasopisma misyjne

 

 1. Spotkanie rodziców i dzieci Kl. II S.P. w I-piątek po Mszy św. wieczornej.

.

 1. INTENCJE MSZALNE