32 N. Zw. – 11 listopada 2018

32 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                 11 listopada 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus, chwaląc gest ubogiej wdowy, zachęca nas do większej ufności w Bożą Opatrzność. Zaufanie do Pana Boga powinno wyrażać się nie tylko w wymiarze indywidualnym, ale także rodzinnym i wspólnotowym. Jako jeden naród powinniśmy też wciąż bardziej dziękować Panu Bogu i ufać Jego Opatrzności.

2. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

3. Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.

4. W następną trzecią niedzielę listopada ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele gospodarczo-inwestycyjne./remont wierzy/

5. W następną niedzielę Msza św. o godz. 11.00 będzie przygotowana liturgicznie i z kazaniem dla dzieci. Zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci.

6. Dziękuję Dyrekcji, Nauczycielpm i Radzie Rodziców Szk. w Biadolinach Szlacheckich oraz Akcji Katolickiej naszej parafii za udostępnienie obiektu szkoły, przygotowanie i przeprowadzenie koncertu piosenki religijno-patriotycznej, a także wszystkim, którzy wzięli udział, i przybyłym na tę uroczystość, aby wspólnie pomodlić się i wspomnieć tych którzy się przyczynili ofiarą swojego życia do rodzenia się wolnej i niepodległej naszej ojczyzny

7. Dziękuję burmistrzowi Wojnicza, który na moją prośbę podstawił jeden kontener na śmieci na cmentarz. W okresie od października po dzień dzisiejszy parafia wywiozła 5 kontenerów.

8. W tym tygodniu MSZE ŚWIĘTE:

  • RANO: od poniedziałku do soboty o 7.00.
  • WIECZOREM: środa, piątek, sobotę 17.00

 9. Spotkanie listopadowe PZS w następną niedziele po Mszy św. o 15.00

10.Spotkanie rodziców i uczniów Kl. VIII Sz. P. i kl. III Gm przygotowujący się do Sakr. Bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.